PAKMAK AMBALAJ, ITATOOLS AKÜLÜ VE HAVALİ ÇEMBER MAKİNALARI ÜRETİCİSİ İTATOOLS'UN TÜRKİYE TEK TEMSİLCİSİDİR. Pakmak Ambalaj, Itatools Akülü ve Havalı Çember Makinalarının Türkiye Temsilcisidir. Pakmak Ambalaj, Akülü, El Tipi ve Havalı Çember Makinaları; Tam Otomatik Palet Çemberleme Makinaları; Streç Makinaları; Strec Robotları; Palet Şirinkleme Makinaları; Strec Hood Makinaları; Para, Kutu ve Hediye Şeritleme Makinaları ve Plastik Paletler konularinda doğrudan veya Türkiyedeki yaygın bayileri aracılığıyla hızlı, kesintisiz kaliteli hizmet sunar.

BİZİ FARKLI KILAN BAŞLICA ÖZELLİKLERİMİZ ŞUNLARDIR:

Nöbetçi Servis Uygulamamız ile Hızlı ve Etkin Teknik Servis Hizmeti Veriyoruz: Paketleme ve Ambalajlamanın sizin üretim hattının bir parçası olarak kesintisiz çalışması gerektiğini biliyoruz. Nöbetçi servis uygulamamız ile iş ortaklarımızın sorunlarını gece, hafta sonu, tatil demeden çözüyoruz. Yedek Parça stoğumuz ve deneyimli teknik servis ekibimiz ile tüm yurtta hızlı ve çözüm odaklı teknik servis hizmeti sunuyoruz.

Kesintisiz ve  Tutarlı Tedarik: Geniş stok kapasitemiz ile kısa sürede her türlü ihtiyaca cevap verebiliyoruz. Kesintisiz ve tutarlı ürün tedariki sunuyoruz.

Sizi Dinliyoruz ve Duyuyoruz: İş ortaklarımızın sorunlarını çok iyi tanımaya çalışıyoruz ve anlaşmazlıkların çoğunun, dinlerken verilecek cevabı düşünmekten kaynaklandığını biliyor; iyi dinliyoruz. Böylece sorunun bütününe değil; detaylarına kadar çözüm üretebiliyoruz.

Amatör Ruhlu Profesyonelleriz: Profesyonel hizmet üretirken yalın yönetim şeklimiz ve amatör ruh ile projenizin başından sonuna kadar aynı heyecan ile sizin için çalışıyoruz.

Sizin Önceliklerinizi Biliyoruz: Her geçen gün artan rekabet ortamını iyi  anlıyoruz. Verimliliği arttıran çözümler ilemaliyetlerinizin düşürülmesini sağlıyor ve rekabetçiliğinizin artmasına yardımcı oluyoruz.  Her projeniz için yatırım getiri hesaplamalarını yapıyoruz.

Son Teknolojileri Takip Ediyor ve Sizin Özel Şartlarınıza Uyarlayabiliyoruz: Paketleme ve Ambalajlama konusunda Dünya da ve Türkiye de kullanılan teknolojileri yakından takip ediyoruz. Yılda en az 10 yurt dışı gezisi yapıyoruz. Yerli ve yabancı firmaları ziyaret ederek en son paketleme çözümlerini takip ediyor ve bunları iş ortaklarımızın özel durumlarına uyarlayabiliyoruz. Müşterilerimizin çalışma alanlarına gidip onlar için en uygun ürünü seçerek, makinayı kullanıldığı sektör içerisinde en verimli uygulamaya olanak sağlayacak donanımlar ekliyoruz ve iz birakiyoruz.